Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misssziszi

    újonc

    Sziasztok:)
    Engem is felhívott kb egy órája egy fazon, hogy a TMobil-tól telefonál és xy-nak hívják. Gratulált hogy engem sorsolatk ki harmadiknak egy nyereményjátékban. Mondta hogy nyertem egy 400000 Ft értékű Raiffaisen kártyát, amit szabadon felhasználhatok. Egész megörültem mert elég komolynak tűnt. Ekkor mondja hogy mondjam meg az adataimat és elmondja még azt az egy feltételt ami alapján majd megkaphatom a nyereményem. Elmondtam neki a nevem és címem, majd egyből rátért a kitételre. Közben elmondta hogy a beszélgetést rögzítik a szokásoknak megfelelően. Mivel szám nélkül hívott így még azt is elmondta hogy biztosan feltűnt hogy szám nélkül hív engem és hogy ez az üzletszabályzat miatt van így. Aztán hozzátette hogy ha teljesítettem a feltételt felhív számmal és küld egy sms-t is amiben gratulálnak ujra. A kitétel azt volt hogy vegyek 3* 3500 Ft, vagy 2* 5000 Ft értékű Tmobil feltöltőkártyát és őrizzem meg a blokkot, majd visszahív pontosan 20 perc mulva. Ki is mentünk a benzinkútra, szerencsénkre nem volt kártya csak terminálos feltöltés. Így mivel az nekik nem volt jó nem csináltunk semmit, vártuk a hívást. Hívott is, kérdezte hogy sikerrel jártam e, erre mondom neki hogy csak terminálos feltöltés van, erre ő: az nekik sajnos nem jó. Adott volna még 30 percet egy ujabba lehetőségre, de amikor azt mondtam neki hogy nem élek a lehetőséggel lecsapta a telefont. Már a benzinkuta kiére mondták a kutasok hogy ez csalás és hogy nem mi vagyunk az elsők akik ilyen dologgal fordultak feléjük. Még akkor sem hittem el hogy csalás az egész. Minden esetre jót nevettünk az egészen és örülök neki hogy megmaradt a pénzünk. Mindenkinek azt ajánlom, hogy még a telefont se vegye fel ha szám nélkül hívják, főleg meg ha ilyen ajánlatokat tesznek vasárnap délután. !!
    Egyébként az én számomat rendszeresen hívogatják ilyen csalók, biztosan tetszik nekik:)
    P:)

Új hozzászólás Aktív témák