Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikor

    csendes tag

    Sziasztok!
    Engem is az előbb hívott - alvásból felkeltve - egy nyugodt hangú idősebb hölgy, mondván, hogy kilencszázvalamennyi-ezret nyertem egy több fordulós sorsolás utolsó körében több ezer T-Mobile előfizető közül. Hosszasan beszélt, jól tagoltan, egy-egy mondat között 1-2 mp szünetet hagyva. Banknevet nem említett, csak nagyon kiemelte, hogy "bármire" költhetem a pénzt. Ezt nem egészen értettem, majd arra is rákérdeztem, hogy mennyire tarthatom megbízhatónak a hívását, hiszen rejtett számról hívott. Erre már csak valami olyasmit mondott, hogy Természetesen megbízhat... majd letette. Ezután felhívtam a szolgáltató ügyfélszolgálatát, ahol már mondták is, hogy valószínűleg domino előfizetést vagy feltöltőkártyát akartak volna vetetni velem, de mivel felmerült bennem a gyanú, eddig már nem jutottunk el. Egyébként főleg csak azért hívtam fel a ügyfélszolgálatot, mert már olyan legendát is hallottam, hogy a hívott félnek lett hirtelen nagy számlája furcsa számról történő hívás fogadása után. Gondolom, rejtett számú hívást viszont csak belföldi, hagyományos számról lehet kezdeményezni.

Új hozzászólás Aktív témák