Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brave_86

    aktív tag

    válasz tundike87 #102 üzenetére

    Sziasztok!

    Engem is kb 15 perce hívott egy Dr. nemtudom kicsoda hölgy a sorsolás elnöke, felhívja a figyelmemet, hogy beszélgetésünket rögzítik és, hogy ötödikként nyertem és az én számomat sorsolták ki (T-mobile gp nyereményjátékán, ha jól emlékszem) .
    A nyereményem 1.250.000 Ft.
    Amit ma személyesen átadnak házhoz szállítással, mert egymillió feletti összeget személyesen adnak át ráadásul egy bankkártyán.(elmondása szerint)
    Az egyetlen feltétel, hogy vegyek egy 10eFt értékű feltöltőkártyát 15 percen belül (benzinkúton vagy valamilyen bevásárlóközpontban) és visszahív és diktáljam be a számát. Hirtelen nem is tudtam melyik számról beszél, a nyereményörömtől valószínűleg, (mert ugye mégis csak több mint egy milliót nyert az ember:) így többször is visszakérdeztem, de nagyon hitelesen adta elő magát. Ha nem sikerül, akkor még tudnak adni pár perc haladékot természetesen.
    Ahogy letettem a telefont (a lényeg nálam is, hogy szám nélkül hívott a 'hölgy') rákerestem erre a nyereményjátékra. Igazából semmit sem találtam róla, kivéve ezt az érdekes témát itt a prohardveren. :R
    10-15 perc múlva fel is hívott újra, hogy sikerült e, mondtam 'sajnos' még nem. Valamit dörmögött még magában halkan ezt már nem értettem tisztán és hirtelen kinyomta a telefont.
    Azóta nem hívott vissza pedig mondta, hogy van pár perc haladékom is. Így rá kellett jönnöm, hogy tényleg nem nyertem.

    Vigyázzatok, tényleg egy szemét hazug banda. És nagyon hitelesek.
    Ne dőljetek be, a jól hangzó nyereménynek.

Új hozzászólás Aktív témák