Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tundike87

    újonc

    sziasztok. sajnos nem voltam én sem netközelben így nem tudtam ellenőrizni a sztoriját a pasinak s nem is hallottam a visszaélésekről. bár a vicces az hogy eddig soha nem vettem fel rejtett számot s minden nyereményjátékos hülyeségre azt mondtam h menjenek a picsába. ennek ellenére én ma 19:52-kor lettem átverve s miután ebben az évben nagyon megszívtam (boltban vásárolt telómról kiderült h állítólag lopott s a rendőrség lefoglalta 4 hónapja nem haladtak semmit legalábbis felém nem jelezték pedig elég drága volt :-S, múlt héten eltört a csuklóm, egy vizsga miatt csúszott az államvizsgám januárra stb stb) szal jócskán kellett volna a pénz. S ma felhívtak rejtett számon h nyertem raiffeisen kártyán 750.000 ft-t mert valami t-mobilos sorsoláson nyertem. elmondása szerint holnap délre meg is érkezik csak teljesítenem kell egy feltételt miszerint el kell mennem egy közeli automatához és a többit elmondja ott, megmondtam neki h a várostól 10 km-re vagyok így nem megoldható de szerencsétlenségemre anya bent volt én megörülve a pénznek mondtam neki h menjen az automatához de előbb vegye le a pénzt a kártyáról nehogy lehúzzanak, de sajna nem adtak neki sok gondolkozási időt s el is felejtette levenni s mondták neki h töltse fel a bediktált számot 15000 ft-al de ez a kártyámról nem lesz levonva (na persze). a baj az h mire észbe kaptam h átvertek nem tudtam elérni anyut mert a pasival beszélt hívtam rokonom h nem-e eltudna menni az otp-be de ő sajna melózott mire elértem anyut már megtörtént az utalás :-S a feltöltött számot felhívtam h adja vissza a pénzem vagy feljelentem s képes volt azt mondani hogy az ő kártyájára nem érkezett semmilyen feltöltés hiába mondtam neki h itt van nálam a bizonylat ő ragaszkodott hozzá hogy őt is átverték anno 35000 ft-tal húzták le elmondása szerint. csak azt nem értem miért ,mondta volna valaki hogy azt a számot töltsük fel ha nincs benne a dologban. holnap felhívom megadom az utolsó lehetőséget neki hogy vissza adja a pénzem de a feljelentést mindenképpen megteszem. az említett telefonszám: 30/733-6497. a bankkártyámat letiltattam nehogy hozzáférjenek a maradék pénzemhez. a t-mobile közölte hogy ők nem tudnak semmit tenni nem adták ki a pasi adatait sem de egyébként igazán kezelhetné a panaszokat ha már visszaélések vannak a nevükkel akár a kérdéses számok kivonása a forgalomból, vagy a rendőrséget rájuk hívni vagy bármi. akik tettek eddig feljelentést azoknál volt valami fejlemény pl. visszakapták a pénzüket vagy felejtős? vagy csinált-e a rendőrség egyáltalán valamit? előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák