Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubb3r

    csendes tag

    válasz JohnyBlue #96 üzenetére

    Szia,

    Nekem van egy hasonló eladó, ha még érdekelne a dolog (írtam e-mail-t is neked ha esetleg nem jönnél ide): http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=36722

    A kérdésedre válaszolva a TabletPC-ket erre találták ki, az a típus amit te néztél valamivel gyengébb mint az enyém a 256MB ram kicsit kevésnek tűnik (valamint nem tudom hogy a celeron proci mennyivel gyengébb a mobil pentiumnál) az enyémben 512 van az általad írt feladatok esetében nem jelentős a vinyó kerregtetés minden gyorsan és flottúl megy . Ami a hardvere mellett szól még hogy nem osztott a video memóriája a gép memóriájával hanem a geforce go-nak saját memórája van.

    Korábban írták hogy alkalmatlan szabadkézi rajzra és hasonlók, ez egyszerűen nem igaz lehet ugyan hogy a Wacom (nem volt még igazán profi wacom táblám de az ''olcsóbb'' kategóriával egyenrangú) nem a legprofibb eszközeit adja a tabletekhez, de nyomás érzékeny a tolla, és kivállóan készíthetőek vele szabadkézi skiccek, rajzok, persze a kemény és viszonylag csúszós felületre rajzolást szokni kell de mindegyik digi tábla ilyen. Én hobbiszinten 3d modellezéssel is foglalkoztam és elég pontos volt ahhoz hogy használni tudjam (a proci ehhez is elég volt, persze renderelést nem szabad vele), egy egérhez képest mindenképpen kényelmesebb volt modellezni, bár a képernyő mérete ehez már kicsi. Fotó retusálásra is kiválló, pontos, és elég a proci is hozzá, persze én 6M pixelnél nagyobb képekkel nem foglalkoztam soha (webes melókat csinálok és oda bőven elég volt).

Új hozzászólás Aktív témák