Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz Khelben #39874 üzenetére

    Ha neked ADSL2 van, és közbe bekerült a VDSL a környékre, attól még maradsz ADSL2-n sajnos.
    Át kell kössenek másik DSLAM-ra, és kell egy másik HGW, amivel tudsz csatlakozni.
    ZTE, SPeedport, és most a Huawei az új.
    Kell egy csomagmódosítás először. Mindenféleképpen ejtsd meg sztem, gyorsabb sokkal, és olyan, mintha optikád lenne..Tényleg minden megy rajta. 3 IPTV beltéri HD-val, és 30/5 net.

    Amúgy ha 30mbit elérhető nálad, akkor 100%, hogy VDSL van ott.
    Ha kábel lenne, akkor menne a 2 nagyobb csomag is. Amúgy a részleteket ha lenyitod, elvileg kiírja, hogy DSL vagy Cable vagy mi van ott. Előbb linkeltem egy képet, ott látszik. Nálam DSL-t ír, mert az van.
    Másnál Kábelt, mert az van stb..

    [ Szerkesztve ]

    havri

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Khelben #39874 üzenetére

    Volt az "S" csomag ahol 1.1Mbit/s -el töltöttem (max. 1.2-vel is láttam - / torrentnél)
    Az "S" csomagnál a kínált 10Mbit/s , garantált 1Mbit/s (letöltési)

    "M" csomagnál 1.6Mbit/s -el töltöttem most max. / torrentnél....
    Az "M" csomag kínált 20Mbit/s , garantált 10Mbit/s (letöltési sebesség...)

    Akkor, hogy is van ez ? / valaki magyarázza el légyszi részletesen... / :R

    Pár mentett kép az S és M csomagról sebességileg...

    én a garantáltat úgy értelmezném, hogy annyival tölt le ténylegesen.... nem még azt az értéket elosztani 8-al... pff. (vicces) értem én azt, hogy miért kell elosztani 8-al , de nem értem miért így csinálja a T-Home. :F ez a parasztvakítás vagy mi ? /ja és ha az S csomagba említett "garantált" 1Mbit/s -et elosztom 8-al akkor 128 -at kapok ami Kbit/s ... tehát negyed megának a fele a max. letöltési sebesség nem ? én mégis 1.1-1.2Mbit/s -el töltöttem max.... :DDD

    (#39882) havri1: vagy magyarul 1100kB/s

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák