Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz wmati #36452 üzenetére

    Sejtettem hogy magadtól is rájösz erre :) Amennyire csak lehet ki kell hagyni a rendszerből a nehezen vagy hozzáféréssel nem rendlekező szolgltatói elemeket. Sokkal egyszerűbb ezt egy olyan eszközre bízni, amit mindenféle szívás nélkül úgy állítasz be ahogyan akarsz, olcsó , könnyen hozzáférhető és keveset fogyaszt. Természetesen PC-vel is meg ehet csinálni, hiszen ugyanaz a linux fut majd rajta mint a routeren.

    w.miki:

    Tudjuk ajánlani a UPC-t ahol napok óta akadozik a szolgáltatás. Az más kérdés, hogy ez sehol sem jellemző, de ha már emiatt akarsz váltani, gondoltam rávilágítok erre, nehogy kellemetlen meglepetés érjen. Ha azt hiszed, hogy majd a pár ezer forintos SOHO csomagoddal bárki is ugrani fog neked hibát javítani bárhol, akkor lesz még meglepi, meg tőzsdei bukta, az teljesen biztos. Ne vedd magadra, de hidd el nekem, hogy így lesz. Akárhová is mész, inkább készülj fel valamilyen korábban említett failsafe módszerrel, ha tényleg ennyire fontos a magas rendelkezésreállás, ha viszont erre nem vagy hajlandó költeni, akkor nem kell sem panaszkodni, sem olyasmit elvárni, amire ezek a szerződések (szolgáltatások) nem valók.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák