Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRPCDoki

    tag

    válasz gabo89 #152004 üzenetére

    Az STB a földszinten van a nappaliban, ahova csak 1 kábel megy, ezért a földszintre kellene egy IGMPs switch, ha jól értem és abba menne az STB és egy Mesh WiFi router.
    A szobámban Technicolor-ra rákötném a laptopom, ahogy most is van, aztán rákötnék a Technicolor-ra egy IGMPs switch-et, amire rákötném a nappaliban levő kábelt, amit fentebb írtam, ami a nappaliban levő IGMPs switch-be menne.
    Aztán a szobában levő IGMPs switch-re rákötnék még egy Mesh WiFi router-t, ami a szomszéd szobában lenne - itt végül nem lenne STB, ezért nem lenne még egy 3. IGMPs switch sem.
    És még 2 másik szobában levő STB-t is rákötnék a szobámban levő IGMPs switch-re.
    Így a laptopomnak is jutna port a Technicolor-on.

    Vagy lehetne úgy, hogy a szobámban nem lenne IGMPs switch, alábbiak szerint:
    - Technicolor-ból megy a földszintre egy kábel, arra egy IGMPs switch, az IGMPs switch-re pedig megy egy STB és egy Mesh WiFI.
    - Technicolor-ból megy összesen még 2 STB-hez 1 - 1 kábel. Így már 3 port foglalt a Technicolor-on.
    - Technicolor-ra rákötöm a Huawei B535-232 router-t, amit most nem használok. A Huawei B535-232 router-en kikapcsolom a WiFi-t. A Huawei B535-232-re rákötöm a laptopomat és a szomszéd szobában levő Mesh WiFi-t. Viszont nem tudom, hogy így a Mesh WiFi jól fog-e működni.

    [ Szerkesztve ]

  • Essejó

    veterán

    válasz gabo89 #152004 üzenetére

    A TL-SG105E ~108E Non managed switch. A síma 105-108 meg nem IGMP képes!

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák