Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz Attila2011 #105726 üzenetére

    Egyébként többségben éppen a megosztó oldalak miatt fizetnek elő az 1000-es és 2000-es internetre.
    Az általad említett oldalon az a gond, hogy túl sokan vannak, és nincs szükség a sávszélességedre. A kisebb oldalakon simán szedik a cuccokat felfelé.
    Nálam inkább az a gond, hogy az 1000-es internettel még soha nem töltöttem le 490 mbit-nél gyorsabban, de inkább az átlag 250-350 mbit volt. Ezért is váltottam le 300-as netre, kérdezte is az ügyfélszolgálatos csaj az okát, amire az volt a válaszom, hogy soha nem értem el letöltésben a hivatalosan mért 950 mbit-es sebességet. Persze méréskor szépen néz ki, de azon kívül semmiben nem tudom kihasználni, mert amiben ki tudnám, azon nem érem el valamilyen korlátozás miatt. Ha nálam lenne a gond, akkor nem tudtam volna 950/950/2ms sebességet mérni. Tehát ezekhez a letöltő oldalakhoz és az UHD stream-ekhez simán elég a 300-as net is.
    (Mielőtt valaki írná, hogy a hardvertől is függ a letöltés: 12 magos AMD, 16 GB DDR4, 1TB M.2 SSD, stb.)

Új hozzászólás Aktív témák