Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    Sziasztok!

    Valószínűleg egy teljesen hülye kérdéssel fordulnék hozzátok, de a Telekom ügyfélszolgálattal nem jutottam előre :( .

    Évek óta IPTV előfizető vagyok, de a Telekomtól csak a TV jön, a netet más szolgáltatótól kapom. Annak idején ugye kaptam egy boxot és egy routert, ami semmi másra nincs használva csak az IPTV szolgáltatás megy rajta. Mivel szó szerint meglátszik rajtuk az idő vas foga (a router foltokban gusztustalan sárga pl.) szerettem volna kicseréltetni, mert elég csúnyácska a frissen felújított szobában, de azt a választ kaptam, hogy amíg az eszköz megfelelően működik, akkor sem cserélik, ha fizetek érte :( . Igazából nem teljesen értem ezt a fajta üzletpolitikát, nem tudom miért jobb ha falhoz csapom és akkor cserélik csak ki, de egyelőre ha van más megoldás akkor szeretném kevésbé barbár módon megoldani a dolgot. A box cseréje még megoldható némi trükkel, de a routerrel nem tudom mit kezdhetnék, ezért az lenne a kérdésem, hogy esetleg kiváltható-e valamilyen más, nem a Telekom által adott eszközzel, vagy van-e bármilyen más megoldás a szándékos rongáláson kívül, amit azért szeretnék elkerülni :U .

    Előre is köszönöm a válaszotokat.

Új hozzászólás Aktív témák