Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nesa

    veterán

    válasz petne #6782 üzenetére

    Tudom hogy hasznos tanacs volt de jelen pillanatban ott tartunk hogy megkertem az ugyintezot mikor megkerdeztek hogy elegedett vagyok-e ....mondtam nem es toljon 1 fekete x a nevem melle...

    Ez amit velem muvelnek 1 kalvaria mar :((( :((( 5 honapot kellet anno varni mig azt a szr adsl bekotottek de azis csak fenyegetes aran sikerult mert minden honappan erdeklodtem Tre-pontba hogy mivan mignem utolso alkalommal ugy inditottam hogy nagyon az asztalra vagtam egybol kuss lett a terembe es kertem hogy valami nagyfonokell had beszeljek...mar minden mind1 alapon, azt kiderultek disznosagok egybol :K 3 nap mulva volt netem/telefonom ,es korabban szemtol szembe hulyenek neztek.... ezt is megemlitettem akkor...

    Bocsi de jelenleg ez a ceg nagyon bogyombe van :K
    De vannak normalis ugyintezok mostanaba :K es barmilyen hihetetlen ma 1 percen belul tudtam beszelni hus ver emberel ez fel eve meg ugy volt hogy 30-40-50 vagy tobb percig is zenet kellet halgatnom .....Brrrrr

    A levelet meg nemvolt alkalmam megirni amiben segitsegedet ajanlottad :K amit elore is koszonok :R majd a hetvegen megszerkesztem :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák