Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    Az RTL klub HD körüli hiszti, kicsit vicces. Túl azon, hogy én évek óta nem nézem sem hd, sem sd-ben, azoknak igazat adok akik kifogásolják, hogy a Telekom miért vette ki, ahelyett hogy megegyezett volna velük.
    A Telekom a Digivel sem volt képes megegyezni a Digisport/Bajnokok Ligája csomagba vételéről. Szerintem Európában, de lehet hogy nálunk kicsit fejletlenebb régióban sem nagyon fordul elő, hogy egy több ezer Forintos előfizetés mellett nem nézheted a BL meccseit. Se külön csomagban, sehogy csak egy adott szolgáltatónál. De, emlékszem én még arra, amikor a jó öreg RTL Klub még vígan SD-ben sugárzott, de persze megvette a Forma 1 közvetítési jogait és évekig nézhettük sd-ben míg sok országban már rég HD-ben ment, Vagy a foci VB 2006-ban az RTL klub megvette a közvetítési jogokat, aztán kirakták a Sportklub nevű csatornájukra, amit akkor az ország töredéke tudott nézni. Úgyhogy egyik kutya másik eb, tényleg le sem szarják az előfizetőt sem a csatornák sem a tartalom továbbítók.

Új hozzászólás Aktív témák