Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vivce

    csendes tag

    Nah nekem holnap érkezik a 31-dik nap(már holnap van), de tréé sehol...
    Ez szomorú, mert annyiba sem veszik az ügyfelüket, h. legalább megkeressék,h. ekkor meg akkor jövünk ha tudunk...De h. semmi életjel részükről...1412 halott, legalábbis én nem fogok 1.5 órákat várni, míg valaki veszi a fáradtságot és kapcsol egy élő embert... Szomorú, de a mai világban már senkit nem érdekel semmi más csak a haszon, hatalom, és az emberek kihasználása a végtelenségig...
    Majd utánanézek, hátha létezik valamilyen megoldás, amivel egy kicsit nekik is gondot okozhatok... :((( (hehe: kötbér)

    OFF:
    Netem továbbra sem kedveli a p2p-t, lehet bérelek egy seed-szervert, és befejezem a tréével való sz.rozást... R.hadjon meg a törvény(és akik hozták) is, amit nemrég hoztak, h. kötelesek megadni az internetszolgáltatók a max és min. le-feltöltési sebességet! Hát élnek is vele rendesen, legalábbis részemről valami ilyesmi lehet(Matthewka, nincs igazad, most raktam fel egy oldalra vacak 35 megás torrentfile-t, semit nem seedelek mellette, csatlakoznak hozzám a leecherek, de nem tudok normális (4-5 knál több)sebességet nyújtani), mert eddig minden jól ment, most meg...ááááá

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák