Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo01

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem! 2 hete váltottam T-s digitálisról digitális+HD-re! Persze engem is rá akartak beszélni az iptv-re de nem hagytam magam!

    Eddig 2 sd boxom volt amiből az egyiket kicseréltettem hd-re a másik maradt mivel azt eddig sem használtam mert CI modult használok! Most mindkét tv-n megy a hd de a box amit adtak egy katasztrófa! Nem lehet sorba rendezni a csatornákat és nagyon fos a képe is!

    Van valakinek tapasztalata, hogy ki lehet ezt cseréltetni valami normális box-ra ha már 1500 Ft-ot fizetek érte havonta és box nélkül nem adnak hd csomagot? Volt már pár éve hd-m csak akkor drága volt és kevés csatorna volt elérhető ezért lemondtam! Na akkor még nagyon jó minőségű box-ot adtak a csomaghoz ( azt mondta a t-s szerelő miután leszerelte, hogy ezt meg kellett volna vennem! :-( )

    Azért kell box minden képen mert az egyik LCD tévémben még nincs mpeg4-es dvb/c tuner!
    Néhány hónapja küzdök a CI modullal használt Samsung TV-nél azzal, hogy nem tudom sorba rendezni a csatornákat mert állandóan visszaugrik az eredeti sorrendre egyelőre megoldás nélkül! :-(

    A netes csatorna sorrend beállítás cak iptv-nél működik vagy kábelnél is?

Új hozzászólás Aktív témák