Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gedeon31 #30488 üzenetére

    Hát az a helyzet, hogy tényleg boldog leszek, ha megérkezik a Tablet... mert éjjel felhívtam őket, hogy sikerült e a törlés. Az ügyintéző úr felvette az adatokat, miszerint Tabletet rendeltem, ASUS Zenbook-ot meg kaptam, amit nem vettem át.

    Reggel visszahívtak, mert ugye az ebben kompetens részleg 6.00-tól dolgozik 22:00-ig. Kedves hölgy szól bele elmondja a tény állást helyesen, hogy Notit kaptam miközben Nexus 7 Tabletet rendeltem. Majd mondta, hogy a törlés folyamata 5-6 nap, mert a futárszolgálatnak jelentenie kell, hogy nem vettem át, a webshopsnak, a webshop törli a rendelést és jelenti az ő részlegüknek, ami majd elindítja újból a dolgot...

    Itt még kétszer lett megemlítve az Ő részéről a Tablet és Notebook, elsőnek mondta, hogy... és akkor ha ez megtörténik, kiszállítjuk Önnek / azaz nekem / a Notebook-ot... mondom pardon.. a Tabletet.. jaj igen, a Tabletet mondja...

    Majd amikor rátér, hogy törlés után kb még egy hét, hogy a tablet ide is érjen... beszélgetés vége felé megint a Notit említi kiszállításnak :)

Új hozzászólás Aktív témák