Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz Johnny001 #23684 üzenetére

    Még tovább javult a helyzet (és megerősítést nyert, hogy T-pontokban totális a káosz). A tegnapi telefonos tájékoztató után voltam benn a Budafoki úti központban lemondani a T-homeos előfizetéseket. Első ügyintéző először megpróbált meggyőzni, hogy inkább hagyjam lefutni a hűségidőt, mert nagyjából ugyanannyi a kötbér, mintha fizetnék a hűségidő lejártáig (kb 60e). Szerencsére úgy döntöttem, hogy mégis inkább lemondom a szolgáltatásokat. Viszont kiderült, hogy a korábbi telefonos tájékoztatással ellentétben ott helyben le is adhatom az eszközöket. Persze nem voltak nálam, de hazaautóztam értük. Másodjára egy másik ügyintézőhöz kerültem. Ő közölte, hogy csak azt az összeget kell kifizetnem, ami hűségkedvezményként szerepel a számlán, a T-home kedvezményeket nem. Nekem eddig is ez volt a logikus, mivel azt azért kaptam, mert több szolgáltatást veszek egyszerre igénybe és semmi köze a hűséghez. Kérdeztem a hölgytől, hogy ez biztosan így van-e, mert ez a harmadik variáció, amit hallok. Illetve a Camponában adott infót nem érdemes figyelembe venni, mert az minden más ügyintéző szerint baromság (persze nem így fogalmaztak :) ) Erre telefonált egy sort és állítólag ez a fix. Esetemben a havi 3500Ft hűségkedvezmény hatszorosát kell fizetnem. Tehát nem 120ezret, nem 50-60 ezret, hanem kb. 20 ezer Forintot. Bár most már csak akkor hiszem el, ha megjött róla a csekk. Még szerencse, hogy nem fogadtam meg a másik ügyintéző tanácsát, hogy futtassam le a hűségidőt :(( . Bocs a hosszú írásért.

Új hozzászólás Aktív témák