Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rise17

    tag

    válasz patrikcoc #140777 üzenetére

    Én Általában eléggé műszaki beálítottságú vagyok,ezért miután lefrissítettem a boxot nyomtam 1 Factory reset-et .Letiltottam az összes androidos alkalmazást,sőt még a system alkalmazasokat is amik valszeg nem kellenek,illetve az animációkat levettem 0-ra .Az összes Telekomos alkalmazásnál nyomtam 1 Adatok törlését ,megnyitottam a Routerben az összes portot,illetve kikapcsoltam a Routert és utána kapcsolatbam be a Boxokat. Nekem így nincs pattogás, Hang akadás és elég gyorsan is vált csatornát . Észre venném,igaz nekem 2 gigás csomag van és pár éve épült ki itt az optika,szóval elég új a rendszer lehet azért megy minden flottul . Nevetséges,hogy ezt mind meg kell csinálni,hogy talán normálisan müködjön.... A Hang akadás szerintem azért van,mert nem birja egyszerűen a soc a terhelést és amint kicsit jobban dolgozik a proci elkezd akadni a hang(Szerintem) Nincs normálisan leoptimalizálva a szoftver. Mondom ezt azért,mert 1 4k youtube videót simán visz,nehogy már 1 10mb-os bitrátás FULLHD-t ne birjon el .Egyszerűen kicsit optimalizálni kéne,de hát ameddig a magyar Telekom külsös Indiai Szoftverfejlesztőkkel szenved,ne is várjatok csodát . Azt meg főleg nem értem,hogyha vannak teszterek és csak 1 bizonyos idő után engedik ki véglegesben a szoftot,akkor mégis hogy az istenbe nem jönnek ki ezek a problémák ??Nem kell hozzá agyműtőnek lenni hogy ezt észre vegye valaki,szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák