Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bghistvan

    senior tag

    Üdv, sziasztok!

    Kíváncsi vagyok a véleményetekre, esetleg tapasztalatokra a következő dologgal kapcsolatban.
    Üvegszál optikán keresztül jön be az 1000-es net a "nagy fekete routerbe" , ahhoz van csatlakoztatva a "kis fekete setup box" és hdmi megy szokás szerint a tv-be.
    Hd csomagra is előfizettem, viszont a HD tartalmaktól nem vagyok annyira elájulva, az SD tartalmakhoz hasonlítható nyilván van különbség,de nem eget verő.
    Tv-t most cseréltem, Q80 Samsung......youtubon streamelve , netflix és saját tartalmaktól az állam leesik, viszont a tv HD csatornái nem nagy durranások.
    Korábban UPC szolgáltatónál voltam,kicsit Diginél is , és azoknál a HD és SD között óriási különbség volt,a HD tartalmak majdhogynem youtube és netflix minőségben jöttek.
    Mi lehet az oka ennek?
    Beállítás probléma lehet vajon? (Android boxon belül a felbontás automatikus legjobbra van állítva)

    Érdemes ezzel a szolgáltatót megkeresnem,vagy tudtok-e javasolni bármilyen megoldást, hogy valóban tapasztalható legyen az SD / HD közötti különbség?
    Vagy ez ennyit tud?(nehezen hinném)

    Köszönök!

Új hozzászólás Aktív témák