Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    Na akkor innen is egy kis tapasztalat.
    Csomag: 3 box, felvesz, 4k. HBO kimaxolva. Rendelés online, szerelő jön, azzal kezdi ez lesz az első andró-box bekötése, mondom sebaj nekem is... :D
    Doboz elő, régi le, új be, távirányító párosít boot, frissítés... Na itt jött a vidám része, aszongya box lííííípj be kisgazdám a fijóóókodba de hirtelen... Na megy is a gazdi írja a mééélt meg a kódot amit kapott... error... meg valami míves számsor... No itt oszt volt pillázás mindenki csak nézett... Én a szerelőt, Ő engem... Mondom neki ilyet még tuti nem láttál... :D Vidúltunk rajta egyet... Mikor kivihogtuk magunkat, mondja akkor most Ő telefonos segítséget kér. Nosza hívott is valakit, hibakód diktál, csend... hívott segítség kb aszonygya vhhhhááárj megnézem mit látok így a messzi központbú... Csend, gondolom csekkolja mizu a cuccal... Nekem meg kattog az agyam... Mondom neki, te figyu ez pont úgy néz ki, ez a felület mint a telójaimon(2db) a PC-men(1db), a zokostv-n(1db), meg a TV okosítón(1db) de ha ez úgy néz ki akkor most kb oda is szeretnénk belépni ammeg nem fog menni mer 5 az 5, hatodik már nem fincsa... Kaptam a telóm nézem az eszközöket amik be vannak lépve a TotyoGO-ban... hátt ippeg 5 regisztrált meg valami T-s android box ilyen kis várakozó státuszban.... Ejh mondom figyu a PC-n már amúgy se buli a muri, nézzük meg, kidobom azt és lássuk mit hoz a jó szerencse. Eszköz száműz a regisztráltak közül, erre husss a mi kis jövevényünk egyből serényen be is lépett...
    Na bravó, 5 az 5. Ennyi és nem több. Nincs ilyen, hogy otthon három boxod van meg öt kütyün nézik a kölkök az asszony meg te a loved csatornákat... Vagy TV kiskomám vagy teló... De ha belegondolok minek is több. SmartTV-ről meg a TV okosító kütyüről száműzetik az app, meg ki is léptetem és oksa minden. Lett légyen így. Sajnos a Netflix miatt nem fogunk pénzt keresni a kis kütyü eladásából mert azon fut pár sorozat amit úgy jó nézni...
    Amiket írtatok az nálam is van. Zölden villogás, első rendes reboot megoldja. Azóta sesose jött elő. Picit nehézkes rendszer meeer emmá azé mégiscsak a jövő, teli infóval meg fííícsörrel, de cserébe csak néhány kiváltságos adót lehet felvenni és pont 6(!!!!!!!) másodperc amíg csatornát vált. Ez mondjuk felettébb, bosszantó, mert megöli a bambulás élményét (tudod, amikor csak nyomatod a csatornákat semmi céllal csak "na nézzük mit nem nézünk" és amikor valami érdekeset látsz akkor "hupsz menjéééé vissza mer ez jó") na ez így itt nincs mert kattint "vácsá csatornát" gombbal és .. 1...2...3...4...5...6... ééééés következő csatorna. Na ez azémámégse vidám, gondoltam egy merészet, megkérdem Vandát hátha tudja mit kéne kezdeni, meghát a PH fórumon, a srácok is mondják, hogy unimulti kasztolódni köll és akkor zúúúpááá leszen minden... Na Vanda nem nagyon vette be, hogy miért is zaklattam szóval élő humanoid objektum-hoz irányított. A hölgy profi, nem vicc, keni vágja az egészet, mondja hát ezt nem érti mer a megfelelő kasztban vagyok de igyekszik segíteni. Kiléptet távolról hallom nagyon gépel, kattintgat, mondja indítsam újra és lépjek be, most tutti jónak kell lennie. Kicsit csalódik amikor mondom neki, hogy hát ez nem jött össze, két csatorna közé 6 másodperc várakozás furakodik továbbra is. Nyugtat, pedig nem is voltam ideges, ez most ilyen de már kész az 53-as végű verzió az már bizony sok dolgon javítani fog és nem is kell rá sokat várni, mert mán ez bíz jóvá is van hagyva és majd jön ecccccercsak.
    De...
    Én még emlékszem amikor a settop-box-ok bejöttek, na ott is voltak mulatságos kezdeti bénázások, szóval türelmes leszek mert jó lesz ez még ha most nem is annyira. Én szurkolok neki, mert a 4K-s TV-n bexarás minőséget hoz főleg a 4K tartalom... Nem mókolok, 4K60-on fut és zsönyörűűű... Kellemesen játszik a HDR tartalommal, de még elég bénán, meg ki-be kapcsolja a TV-ket, meg a távirányító kb secc pecc betanítható a TV-hez, nem kell kódfüzet, csak "várj egy picit... most nézd meg működik e a hangerő szabályzás" és háromból három TV-n elsőre, pedig mint külön márka. Szóval vannak itt azért fajin dolgok is...
    A hang is perfettó, mindenhol ahol tud hoz valami 5.1-es valamit, még nem néztem mit csak azt látom, hogy az erősítő, ami a TV-ből kap optikát, a TV -meg HDMI-n a boxot, szóval az erősítőn folyamatos az 5.1 jelzés ami meg korábban csak az HBO-nál meg még pár másik adónál létezett... Majd nézem mit mutat direkt optikán a box.
    Összességében, azt mondanám beta verziónak nem is rossz ez, sőt. :C

    Bocs, hogy ilyen hosszú lett... :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák