Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #100666 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszokat! :)

    Ezt azért jó tudni, hogy nem drágulhat a csomagom a hűségidő lejárta után sem, (érdekes módon ezt nem nagyon említették) én a korábbi számlákat nézve láttam, hogy mindenhol fel vannak sorolva kedvezmény összegek hűségidőre hivatkozva, és igazából ettől féltem kissé, hogy nehogy hirtelen duplájára nőjön a havidíjunk a hűségidő lejárta után, de akkor ezt szerencsére nem tehetik meg.

    Igazából kiszámoltam az összegeket is, eddig Netmánia XL díjcsomagunk volt, és ez a Net S Plusz is ugyan annyiba kerül szinte (kemény 30 Ft-al még olcsóbb is :D ) , és mellette van még egy Alap telefon csomag aminek viszont így 210 Ft-al nőne a havidíja, de igazából ezt csak hívásfogadásra használjuk leginkább, összességében pedig a gyorsabb netért az a +200 HUF havidíj nem rossz ajánlat szerintem, már ha valóban "jobb" , gyorsabb netet szolgáltatnának utána.

    Közben visszakeresgéltem itt a topikban és olvastam, hogy sokan váltottak már erre a Net S Plusz-ra és elég vegyesek a tapasztalatok látom, szegény @lemusz is megjárta vele, pár napja írt ő is ide, 50/15-ös csomagról hosszabbított hűségidőt és most még annyival se megy neki mint előtte, ráadásul 30/5 -ös garantált csomagra hívatkozik neki a szolgáltató most már csak.
    Ezek után még megfontolom mi legyen. :F

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák