Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz DarkByte #84107 üzenetére

    Esélytelen normális áron garázst venni...asszony barátnője 2 utcányira lakik tőlünk (felsőváros) és most vettek. 16 nm. 4,5 millió (kb. 1 órát hirdette a tulaj, de már 3 érdeklődő volt rá, azonnali kp fizetéssel, alkudozás nélkül). Ennyi pénzért már inkább veszek 2 viszonylag fiatal autót 2X5 évre és továbbadok rajtuk (plusz "rohadjon" a hidegben, hóban, napon). Még akkor sem hinném, hogy csökkenni fog a garázsok értéke, ha jönne egy újabb válság, mivel lakásból rengeteg van, garázsból meg kb. a tizede. És ez egy panel garázs, nem is újépítésú házhoz készült tégla vagy mélygarázsban beálló.

    Max. akkor, ha új az autó.

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz DarkByte #84107 üzenetére

    A 27 nekem már sok, amikor érzem, hogy elkezd gyöngyözni a homlokom, az 26-nál már megtörténik... De ez sajnos a mozgásszegény életmód és a súlyfelesleg miatt van, nem a hőmérséklet miatt. :D
    Az én fülem is érzékeny, csak akkor engedek le ablakot, ha napon állás után az első 300m-en kicsit kinyomatom a meleget, amúgy soha. Hát, igen, az autó meg egy bádogdoboz, mindennél rosszabb, a nagy melegben bágyadt az ember, elég egy közepes tempó és fél másodperc késés, és megtörténik a baj, ezzel se szabad játszani.

    Van garázsom, 40m2-es dupla, de minden kocsi a szabad ég alatt áll, mert tele van cuccokkal. :D Egy olyat én is szeretnék, ami üres, és beállhatok egy autóval. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák