Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz vizslakutya #95938 üzenetére

    Az MBH belépő számláját nézegetem, ez jónak tűnik nekem és fiókjuk van a városban, a számlakivonatot elektronikusan küldik, nincs kötelező jövedelem jóváírás, 1000ft-os számlavezetési díj, 7000ft/év mastercard standard, és ha jól értem minumum 6 hónapig kell életben tartani a számlát, ezután lehet megszüntetni. Egész tűrhető feltételek. A deepl-re nagybátyám kártyájával előfizettem közben(belement végre), de azért jó lenne egy saját bankkártya pl tramtrain jegyet fizetni -egyszer elnyelte 1000ft-omat a máv automata és majdnem 2 hónap után adták vissza- így inkább kártyával vennék jegyet. A nyáron járok mártélyra fürödni, így kényelmes a tramtrain, felszállok a széchenyi téren kerékpárral és leszállok a vásárhelyi kossuth téren, onnan már csak 10 km mártély.
    Magnetnek nincs helyben fiókja, ha megszüntetem a számlát akkor nem tudom készpénzben kivenni a rajta levő pénzt, valakit meg kell kérnem hogy elutalhassam a számlájára.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák