Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz sss #88534 üzenetére

    nekem az otp-s paypass hol működik hol nem. egyik héten jo következőn nem, utana megint jó. De már nem is érdekel, talán a legjobb az lenne ha sosem működne , legalabb ha elhagynám véletlen , nem tudnák használni. Ezt egyébként le lehet tiltani, egy kártyáról hogy ne lehessen paypass használni csak PIN-el? Pont a véletlen elvesztés, vagy eltulajdonitás miatt jobb lenne ha nem is lenne. csak visszaélni lehet vele. Főképp az OTP-s kártyánál, mert ha felveszek vele kp-t akkor kb másnap küld egy értesitést erről. addig , ha nem veszem észre hogy elveszitettem simán vásárolgat vele a megtaláló., mert nem küld azonnal semmiről értesítést. ( lehet más kártya/szamla csomage setén nem igy van az otp-nél se, az enyémmel igy van de nem válzótok mert ennek csak kétszaz a havi szamlavezetéesi dija inkabb használom a revolutot vagy curve kartyat mert ha fizetek vele pl a lidlben, ahogy hozzáérintem , abban a pillanatban jelzi a telefonon is hogy a kártyával tranzakció történt. következő pillanatban már tiltható is ha nem én voltam.. ha már mindenképp az otp-s kartyat kell hasznalnom, akkor inkabb telefonrol nfc vel. kb arra jo az otp hogy a fizetest oda utaljak csak, onann aztan ingyen áttolhatom az egeszet revolutra , levaltom amikor kedvező és nem romlik forintként...

Új hozzászólás Aktív témák