Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    Na, nemrég értem haza, mert egy telepít... izé, megcsináltam egy gépet. :B

    Mielőtt az elnyomók hada megint nekem esne, ismételten szeretném kiemelni, hogy ez is abba a kötetbe tartozó téma, amiért egy számtech boltos kiakad.
    Merthátugyebár ''dobjon rá mán egy rendszert'' felkiáltással jön be a kuncsaft. Egy kis beszélgetés után végre felfogja, hogy ez azért nem egészen így van! Megveszi. Másnap jön vissza, hogy nincs rajta ez-az-amaz. És persze mi vagyunk a genyók, mert direkt átverjük, és egymás után megvásároltatjuk a drágábbnál-drágább programokat vele. Én tudom, hogy egy feladatra annyi féle program van, mint csillag az égen, és a google is a barátom :D
    A szép még az, amikor a kedves vevő fel is akar jelenteni, mert mijazhogy nincs hozzá magyar nyelvű használati útmutató?!?!? Most aztatat hiszi maga, hogy én csak úgy meg tudok csinálni bármit is?

    Felrakok egy komplex rendszert, erre jönnek a haverok, és közlik a drága delikvenssel, hogy ez meg az a program szar, és felteszik az új/más verziókat. Utánna meg old meg a rendszer összeborulást. És ezután megint minden előről... :(((

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák