Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tserrof77

    senior tag

    A hdd őrültes topikban már ordítoztam, de itt is fogok. Részlet egyik nagyker főlapjáról:

    A HDD piacon kialakult helyzet miatt sajnálattal közöljük,
    hogy 2011. november 7-től határozatlan ideig
    nem áll módunkban a garanciális ügyintézés céljából behozott winchestereket cserélni,
    csak a vételi áron jóváírni.

    Megértését köszönjük.

    Erre jön a következő sztori:

    Most akartak egy még garanciális Gigabyte 9800GT 1GB-ost jóváírni, az "aktuális" (nak gondolt) 12k+áfás áron, mert nem tudják cserélni. Erre közöltem velük, hogy nem, köszönöm, vagy 9800GT, vagy 37k+áfa vissza. Ha már a vinyókat így csinálják. Mert ugye a figyvéd törvény alapján az én vevőmnek is az eredeti ár jár vissza, vagy AZ alapján kell vele elszámolnom. Ami ugye ráadásul több, elvégre nem a két szeméért hoztam neki a kártyát. Erre hosszú qss náluk, majd közöltem, hogy oké, ha a 9800ast aktuálisan írják jóvá, akkor visszaküldök nekik 3db 500GB-os WD-t, de akkor AZT is aktuális áron lesznek szívesek jóváírni. Erre "némi" anyázás, bunkózás a háttérből, majd közölték, hogy "most az egyszer" visszakapom az eredeti árat... És még ÉN vagyok bunkó... :W :W

    Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Új hozzászólás Aktív témák