Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Nem vagyok boltos, vevőként szoktam nagyritkán betérni PC-boltba...

    Történt egyszer, vagy 6-8 éve, mikor upgradeltem a rendszeremet és 37k-ért beszereztem egy Teac CD-RW-t és el akartam adni PC-bontóban a 32× CD-Romot. Be is térek az üzletbe, előadom az óhajom, oké, teszt. Épp egy bontott konfig volt ott, rádugta a srác (3 másik boltos, köztük a 65-70 éves tulaj is) a vasra, bootol, Win feláll, berak egy Win telepítőlemezt és várja a csodát. Semmi, a Sajátgépben nem látszik a lemez, aszongya, ez döglött, 0Ft. Mondom, oké, bár nálam még a hétvégén ment. kiveszi a CD-jét, meglátom, hogy nem sokkal karcosabb, mint a CIF reklámban szereplő általános súrolószerrel tisztított kerámiafőzőlap... Megemlítem, hogy esetleg ha nem egy agyonnyúzott lemezt tenne bele, mint ahogy azt én is tettem a nem is túl távoli múltban, akkor látok rá némi esélyt, hogy talán beolvasná. Nagy dünnyögve, a többiek érdeklődését elnézve betett egy kevésbbé karcos lemezt és láss csodát, siker! Oké, 4000Ft, Pirike, add ki a számlát, lécci! Dehát már egy fél órája kifagyott ez szar, és nem akar újraindulni!- jön a válasz... Erre a másik férfi eladó mondja, hogy (már 20-25 perce vagyok ott...) írja meg a számlát a tömbbe... ''Ugyan már! Számlát, kézzel, én?!'' Hát, köpni-nyelni nem tudtam! Majdnem úgy voltam, hogy az üveglapon heverő ODD-t felkapom, véletlenül belekarcolom az üvegbe a monogrammom és elviharzok, de az ősz öreg tulaj megelőzött és megkérdezte, kérek-e számlát? Nem tartok rá igényt, erre kihúzott egy nagyobbacska fiókot, kikotor belőle némi rongyos papírpénzt 4000Ft értékben és a kezembe nyomja, köszönettel távoztam.

    Hogy 3 balfaszból egy ősz öreg legyen a legnormálisabb hozzáállású negyedik, hogy egy ilyen tranzakcióhoz négyen kellenek! Természetes a csajt egy hét múlva már nem láttam ott, még 15 évesen is levágtam a szitut... :DDD

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák