Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whYz

    addikt

    válasz harylmu #7 üzenetére

    kösz a linket majd mindjárt értelmezem :DDD

    sosem írtam blogot és most se fogom elkezdeni de most leírom hogy kb milyennek is éreztem:
    formailag nagyon jó leginkább a da-hoz hasonlítanám a fogását de a jobb oldalán van egy kidudorodás ami talán nem olyan jó, kényelmileg g5 szintű viszont nem bírom annyira emelgetni, állandóan kicsúszik a kezemből(da is kicsúszott), a bal oldali 2 kis gomb jól kézre áll és kb úgy lehet benyomni őket mint a da-nál és ugyan olyan simák is. beromira könnyű a kis egér(g5nél érezhetően) :)
    felülete kicsit keményebb mint a da-é de nagyon hasonló
    Játékban: Most játszottam vele először és legalább még 2 hét lesz mire megszokom ezt a formát :DDD baromi szokatlan... mondjuk az egérpad csúszása is elég szokatlan és így a 2 egyszerre :)
    az első mapon szinte senkit se tudtam lőni viszont a másodikon kezdtem megszokni az egeret és elég durva rántásokat adott be...
    kiakasztani ugye nemtudtam... nemtudom h a király lézer miatt vagy a király pad miatt de egyszer se hibázott low sens alatt se :)

    azt nem értem h fehér teflon talpakat mutattak viszont ezen fekete müanyag talpak vannak(szerintem nem teflon) bár ki tudja...

Új hozzászólás Aktív témák