Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wincmd32

    tag

    válasz bmrk #18 üzenetére

    Hali!
    Még nem jött meg, borzalmasan lassan ér ide. :W
    SG posttal rendeltem nem dhl-el.. De ehhez képest is sokáig tart, az eddigi rendeléseim kb 3 hét alatt ideértek, ez most több mint egy hónap lesz, de a vámosok sara ők ültek rajta 2 hétig. pénteken végre eljutott oda, hogy "vámhatározat kiadva" szóval szerintem a héten már meglesz, és akkor majd jól megnézem az mtk loggert meg a widget dolgot is :)
    Amúgy neten keresgéltem mtk logger ügyben, igazából nem ártalmas dolog, ha jól vettem ki, a gps-el van összefüggésben, azt segítit valamennyire a logolás. De magyar leírást nem találtam, ezeket angol oldalakról próbáltam kideríteni :)
    rezgés:
    még ugye nincs nálam, de az előző telókból kiindúlva, az audioprofilokon belül, vagy ha ott nincs akkor a bill beállításain belül keresném.

    [ Szerkesztve ]

  • wincmd32

    tag

    válasz bmrk #18 üzenetére

    Irás közbeni rezgést a bill beállitásokon belül tudod kikapcsolni.
    Nekem az android bill van kijelőlve, azon belül van h rezegjen irás közben..

    csutka011

    Widgetet nekem is ugy lehet eltávolitani, hogy hosszan rajta tartod az ujjad mintha át akarád helyezni, majd felengeded, ekkor megjelenik a widget bal felső sarkánál egy X arra kell bökni Neked igy nem megy?

    más:
    2 negativ észlelésem van a teloval kapcs eddig:
    -a képernyő nem olyan érékeny mint pl a lenovo A820-amnál, ha nagyon finoman érintem meg nem mindig érzékeli. nektek?
    -a beállitások/háttérkép menüpont nekem lehal, kiirja h a beállitások alk. leállt... asztal háttérkép válás megoldható máshogy is (én apex launchert használok) de a lock screen hátteret egyéb modon hogy lehetne cserélni? Playen nem találtam kifejezetten erre való appot.

Új hozzászólás Aktív témák