Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kornel315

    csendes tag

    válasz #93754368 #2524 üzenetére

    Tegnap este még kipróbáltam a terepest! :K Tetszik!!! Igazából már most is tök jó.
    Pár észrevételem van csak,igazából apróságok:- Ha nem tettem fel rá az első kipufogót akkor közvetlen a turbóból füstölt. Mondjuk ez igazából nem baj ( sőt kifejezetten tetszett mert hisz ha nincs rajta kipufogó akkor tényleg onnan füstölne- tök reális ) csak kellene egy normál kipufogó opció is sztem.
    - Tetszik hogy "hajózik" a terepen ,de rakottan már úgy tünt mintha alulméretezett laprugók lennének alatta,mintha "felkoppanna" a berugozásoknál. Igazábol ez a többi vashoz képest szembe ötlő különbség,de a valóságban lehet inkább ez áll közelebb az igazsághoz. Sajnos terepes vassal nem volt módómban menni,csak 6x4-el ,de valószinüleg nem is mentem volna olyan gyorsan mint ahogy pl a Rába megy,mert kiestem volna a kabinból.
    - Ami még kicsit fura volt,hogy a lágy rugozás ellenére fékezéskor nem ül be az eleje,és a kabin is csak igen csekéjen mozog (bár ez lehet ennél a tipusnál normális).
    Gondolom a pilóta hiánya könyen orvosolható ezért nem is sorolnám ide.
    Mindezeket csak a teljesség igényével írtam,főleg azért mert szerintem csak ezek az apróságok választják el tőle .
    Szumma : Nekem nagyon tetszik. :)

    [ Szerkesztve ]

  • kornel315

    csendes tag

    válasz #93754368 #2524 üzenetére

    Most kipróbáltam a nem katonai verziót is.
    Ennél a variációnál szerintem jobb lenne ha az első sárvédők belülről feketék lennének,de mondjuk ez talán mindkét esetben realisztikusabb hatást keltene.
    Esetleg arra volna lehetőség,hogy a sebesség fokozatok számát megemeljük úgy 12-re?
    Így talán a végsebességet is lehetne növelni.
    Ja meg egy apróság! Úgy vettem észre,de javítsatok ki ha nincs igazam,hogy a kormányzás túl gyors,érzékeny mert nehéz egyenesen menni vele az aszfalton teljes sebességnél.
    Nem vagyok teljesen tisztában azzal,hogy az általam felsorolt dolgok mennyi munkát jelentenek,ezért félre értés ne essék ez a gép már így is tökre játszható!

Új hozzászólás Aktív témák