Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93754368

    törölt tag

    válasz kornel315 #2525 üzenetére

    Igen, két kipufogó szettet terveztem hozzá. A második készülőben. A rugózással már kínlódtam én is. Próbálom finomítani de valahogy nem akar eléggé lágyan dolgozni, igencsak odaküldi az alváznak rendesen. Még próbálkozom a finomításával. A kabin mozgásán változtatok, nagyobbra veszem. Pilótát sohasem rakok egy járművembe sem mert rühellem. Én egy autós játékban nem a pilótára vagyok kíváncsi. A sárvédők mozgása valahogy nem akar rendesen megoldódni, ezzel is küzdök. Nemigazán értem ha a vázhoz van rendelve akkor miért rugózik a fülke mozgásával szinkronban és ez a hátsó sárvédőket is húzza magával. Továbbá a kerékszettek Steam-es működése is rejtély. Emiatt nem fogom tudni oda felrakni mert akkor ezek sem működnek. Vannak hibák rendesen amik megoldása egyenlőre meghaladja a képességeimet. Azért már ez is haladás amit eddig sikerült elérni, csak idegesítő hogy így nem tökéletes a dolog. Egy kép a hátsótengely rugózásának beállításáról. Ezt a sok kicsi pontocskát mind hozzá kell rendelni valamihez a megfelelő működés érdekében. Aprólékos meló. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák