Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pokers

    senior tag

    válasz Zolka75 #2083 üzenetére

    Ezt most nem teljesen értem.
    Volt egy hét, mikor a balhé miatt bekerült egy crash a játékba, de azóta rendeződött a dolog, a 3.3.16 verzióval eddig egyszer se fagyott le a játék.
    A modok, pályák berakása semmivel sem bonyolultabb, mint bármely más játéknál. (Főleg ha még valaki használja is a guglit.)
    Az utóbbi pár felháborodott hozzászólás nem a játékról szólt, hanem a modok tulajdonviszonyainak kérdéséről.

    Egyébként végre találtam egy olyan modot, amibe be lehet állítani, hogy milyen hosszú legyen a csörlőkötél, működjön-e lefulladt motorral, vagy csak járó motorral. Ezzel is kicsit közelebb került a valósághoz, mert mint kiderült, alapból 14m a kötél, de a valóságban azért legalább 29m kötél van a dobon, így ezt állítottam be magamnak. Az elektromos csörlők működéséhez pedig nem kell járó motor.
    Ja, és a másik idegesítő dolog is megoldódott ezzel a moddal, hogy "állítsd megfelelő pozícióba" a szerelvényt. Agyamra ment, miért kell? Való életben is meg tudják rakni a szerelvényt, ha az akár kanyarban is áll, nem kell nyílegyenesen beállni rakodni.

Új hozzászólás Aktív témák