Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz FEDman #6750 üzenetére

    Ja, és nem mellesleg ez nem resample-t, 10-edére zsugorított kép.:R.

    Kicsit más téma, vázak:
    Csak én érzem úgy, hogy a tukmálás megy már leginkább a technikában? Aprócsa lépések vannak - ha egyáltalán vannak, 5%-ot hozó "teljesítményugrások", és a tesztoldalakból kb üvölt, hogy vágd ki a kukába a régit, vedd meg az újat. Bocsi a nagyjelenetért, angol búvárfotós oldalon osztotta az észt egy (természetesen) kereskedő, hogy neki húdemennyire megéri az a7rII az a7II-vel szemben. Mivan? 5 hónappal ezelőtt palatáblára rajzoltak a Sony-s fotósok, meg kurblival tekerték a lomha AF-et? Dobja ki a saját pénzét, ha annyira akarja azt a fél FÉ-t :F A vicc az lesz, hogy mondjuk 10 hónap múlva kidobják az utódot, amikor a most körülujjongott rII lesz a lesajnált "ócskavas" (sajna az sII 99.9% hogy nem). Persze az is lehet, h én vagyok ódivatú, aki 3-4 generációnként cseréli a kütyüjeit.

    #6752, színvilág. Nem volt még a sanyitól kamerám, lehet vhonnan RAW-kat töltögetni? Kicsit hasonlítgatnám az Olyhoz.
    Kiindulópont: bizony, nagyon más a szenzor, más spektrális érzékenység Még ha sony szenzoros nikontól csórnák a színprofilt, azt jobban megérteném.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák