Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjKoxi

    senior tag

    Üdv!
    Szeretném megkérdezni mi a különbség az X85J és az X89J között? 65" méretben e kettő között dilemmázok. Kb egy árban vannak. Android vs Google op rendszer?
    Köszönöm szépen!

    [ Szerkesztve ]

  • DjKoxi

    senior tag

    A minap érdekes jelenséget tapasztaltam a 65 x89j tv-vel kapcsolatban. Szinte 95%-ban a Netflix - HBO max - Disney valamelyikén nézünk tartalmat wifin.
    Szeretem a tv-t, kiváló a mozgásmegjelenítése és szinte mentes az általam nem szeretett LCD hibáktól.
    A lényeg - egyik este elkezdte magától állítgatni a fényerőt! Tv adáson nem csinálta. ( csak sima mezei tv antennám van) Van egy full HD-s médialejátszóm ( Popcson C-200 ) Pioneer AV erősítőre kötve, gondoltam megnézem ott is ezt a fényerő problémát. HDMI 3- ba van dugva az erősítő, és egyszerűen nem jött be a kép, csak összevissza csíkozást láttam. Mindent kikapcsoltam visszakapcsoltam nem javult meg.
    Kb júliusban vettük, azóta a felajánlott frissítéseket megkapta.
    Másnap reggel kipróbáltam az Android újraindítása opciót. ( távirányítón kikapcs hosszan nyom, feljön ez a menüpont ).
    Minden hiba megjavult! Nincs fényerő állítgatás, bejön egyből a Popcorn képe.

    Csak azért írtam ezt le mert nekem új volt ez a lehetőség és már kezdtem a garanciapapírokat keresni. Talán hozzám hasonló laikusoknak - olvasva ezt a fórumot - segítséget fog jelenteni egy hasonló probléma megoldásában.

Új hozzászólás Aktív témák