Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Sárpac #14883 üzenetére

    Lehet 10 ev garanciaval kellett volna kernem a TV-t, ajandek Vogels fali konzollal? :D

  • L4mie

    veterán

    válasz Sárpac #14883 üzenetére

    Tavaly karácsony előtt IT-s vásárlásnál rendszeresen futottunk bele ebbe a problémába.

    Edigital Wayteq táblagép, kibontottam, tapizott kijelző, MOZGÓ kijelző, visszavittem, alig akarták kicserélni, határozott voltam ezért nem tudott kitérni a szándékom elől az eladó.

    Utána MM ben vett sógor nővéremnek telefont, otthon nézte meg, alap védőfólia nem volt a kijelzőn, és gond nélkül kijött a kijelző a házból, visszavitte, ismét egy használt cuccot kapott.

    Haver VGA-ba kapott olyant hogy szét volt karistolva a hűtője annak a csavarjai, mivel nem nézte ez akkor derült ki amikor bemondta a VGA az unalmast és visszavitte, alig akarták neki cserélni, mivelhogy látszik a megbontás...kérdés ilyenkor hogy ki bonotta meg.

    Munkahelynek vettem laptopot, rutinból kibontattam előre szóltam az eladónak, ha egy ujjelenyomatot találok akkor nem viszem el, már nagyon untam a folyamatos szivatást, hát volt rajta ujjlenyomat utánanézett, mondta hogy vitrinben volt kiállítva ebben meg ebben az üzletben, végül átnéztem csatlakozókon nem volt egy karc sem, elhittem, tényleg nem volt vele gond.

    SONY-ban jó tapasztalatom volt ezekkel szembem Westend Sony Center, ott helyben hozta ki a raktárból, megmutatta, hogy ez az, látványosan bontatlan csomagolás, be is üzemelték volna nekem ott helyben, előzékenyek voltak nagyon, bár azt hitték nem kérem házhozszállítva, de úgy kértem :P ellenben a futár paraszt volt, a ház előtt hozzámvágta a TV-t és az 50" os TV-t egyedül cipeltem fel a 4.re, még jó, hogy valahogy átértem, de 4k ért azért felhozhatta volna a csírája. ellenben a TV azóta is pöpec, 5 év biztosítós garancia rajta, szóval nem aggódom miatta :)

    [ Szerkesztve ]

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák