Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tronico

    csendes tag

    válasz lamaffia0331 #143 üzenetére

    Az EX720-as valóban nem kezeli az ntfs fájlrendszert, és a beépített médialejátszója is gyakorlatilag csak a divx/xvid kódolású anyagok lejátszására alkalmas. Így 3D-s anyagok lejátszására (gondolom jellemzően mkv ill. iso formátum) önerőből képtelen.
    A dlna rendszer technikai hátterét nem ismerem, tehát nem tudom hogy elegendő-e ha a háttértárként is szolgáló hálózaton levő eszköz képes a videót dekódolni és streamelni a TV felé vagy egyéb paramétereknek is teljesülnie kell. De ha elegendő is a megállapítás első fele, akkor sem biztos, hogy a TV-be épített 10/100-as ethernet (ami gondolom nem is a legerősebb hardverileg) egy komolyabb kódolású filmnél is elegendőnek bizonyul. Valamint nem tudom, hogy a hanggal mit csinálsz pl.? Mert gondolom nem a TV csipogóin szeretnéd hallgatni egy 3D-s film hangját :U A DTS formátumú hangot pedig hdmi-n kapott anyagnál sem teszi ki az optikai kimenetre, így gondolom dlna-s anyag esetében sincs ez másképp.

    #139 Ed Parker

    Esetleg érdemes lenne HX720-as után érdeklődnöd szerintem (mert ha jól tudom a 3-as végződésű csak annyiban tér el hogy más tuner van benne és elsősorban Angliai piacra szánják).

Új hozzászólás Aktív témák