Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    válasz truefx #12205 üzenetére

    Ismerős az ilyen tapasztalat. Általában én is válasz nélküli kérdéseket tudok csak feltenni. :) A legtöbb eladó bolti tudása sokszor kimerül abban, hogy kezeli a pénztárgépet és megtudja mondani, hogy melyikek a legnépszerűbb termékeik. Arról gőze nincs, hogy vannak olyan vásárlók, akiknek nem a legnépszerűbb kell és nem is a marketingbullsh*t, hanem hogy meghallgassa az igényeidet és annak megfelelően ajánljon egy készüléket.
    Kicsit OFF: de ezek alól nálam kivétel a fotós boltok többsége, mert sokszor találkoztam olyan eladókkal, akik nem csak a termékeket ismerik, de konkrét tapasztalattal is tudnak szolgálni és valós tanácsot adnak, amit vagy megfogadsz vagy nem. A másik kellemes csalódás a Péterfy Sándor utcában található *** Space nevű bolt. Első osztályú volt a kiszolgálás pedig biztosan megrángattam az eladók idegszálait.

    4 Sony Centert néztem ki Bp-en (Allee, Kecskeméti utcai, West End, Margit híd budai oldalán lévő)) és mindegyiknek írtam e-mailt, hogy kipróbálható-e a W829. Ezek közül kettő közelében van Samsung és Panasonic márkabolt is szóval ott össze is tudom vetni a készülékeket.

    Az általános képminőségen kívül mit érdemes megnézni? Nekem a betekintési szögek, a fehér "fehérsége", a fekete "feketesége" jut eszembe, illetve, hogy a nem FHD tartalmakat hogyan jeleníti meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák