Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz xpike #117 üzenetére

    Én nyáron a WestEnd Sony Centerben vettem a tv-met, az eladó nagyon korrekt volt, persze előszőr jött a marketinggel, de miután 2-3 kérdést feltettem, átváltott a süketségről értelmesebb dolgokra. A kiszemelt tv-vel kapcsolatban pár másodperc múlva tudtam, nem lesz plusz költség. Gyárilag a tv-hez adtak 2 szemüveget, de mivel akciós csomagban vettem ( adtak volna hozzá PS3-at is+2 szemüveget, de én azt nem kértem, mert már van egy, így levonta az árból, viszont a 2 db szemüveget hozzácsapta, mert a csomagárban az is benne volt, így most 4 szemüvegem van ami jól jön, mikor a barátaim is nálam tv-nek :D ), ráadásul a tv-be be van építve a 3D jeladó, így azt sem kellett megvennem külön ( ráadásul egy kütyüvel kevesebb ) és a tv-be beépítve a wifi antenna is, tehát ezt se kellett külön megvennem ( tekintélyes pénzért ). Így gyors fejszámolással kiszámoltam, hogy igaz, a tv ára "kissé" magas, de ha megvettem volna egy pl HX-es modellt ( asszem, ez volt a másik kiszemelt ) ott ezek plusz költségként jöttek volna hozzá és az már meg is haladta volna a végül is megvásárolt tv árát.
    Fentieken kívül eléggé tájékozott volt a többi modellel kapcsolatban is, egyből mondta, mi a különbség közöttük. Úgy összességében én meg voltam elégedve vele.
    Ráadásul, egy nap gondolkodási időt kértem és kaptam is, úgy, hogy másnap nem is dolgozott, de a tv el volt téve.
    Azért, nem tudom, a Samsung tv-ket pl nézted-e? Na ott aztán tényleg el lehet veszni, még kategórián belül is kb 1000 féle eltérés....

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák