Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    Én kipróbáltam egy külön BT-s billentyűt is és nem működött. Egyben egér és bill. (A4TECH) az sem működött a Sony tv-vel. A YT viszont tökéletesen megy telóról, egy koppintás és máris a tv megy a YT link.
    A telós vagy tabletes megoldás már csak azért is jó mert az erősítőt és a külön MP is tudom azzal vezérelni.
    Nekem van külön a tv-hez "touchpad" távvez, azt viszont egyáltalán nem használom, csak akkor ha a képernyőtükrözést akarom aktiválni, mert abba van beépítve az NFC, és csak összeérintem vele a telót és már megy is.
    Nekem van Philips tv a kétoldalú távvezérlővel, amin hátul ott vannak a fizikai gombok de azzal sem egyszerűbb a gépelés, lassú akárcsak a menürendszere.
    A tv média része pedig igen-igen jó, eddig nem volt olyan anyag amit nem vitt volna, beleértve a 4K-t is.
    (49x8505b)
    A menü tényleg "érdekes" itt-ott, de meg lehet szokni és kis gyakorlással hamar meg lehet találni mindent. De az is tény hogy sokkal több menüelem van mint a PHILIPS-ben vagy az LG-ben, mivel több a beállítási lehetőség is.

Új hozzászólás Aktív témák