Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mano42

    aktív tag

    Sziasztok. A tegnapelött vettünk egy xf90-t 55-ös méretben. Egy 5 éves VA panelü Panasonicról tértem át erre viszont van egy-két dolog ami nem egyértelmű. A panasonicot egy Xiaomi tv boxxal használtam, (meg raspberryvel, libreeleccel.) A kodiban ha be volt kapcsolva a kadencia helyes film megjelenítés akkor a tévé átállt 24p-be amit szépen ki is írt. A Sony nem csinál semmi ilyesmit. Két opciót feltételezek, kérlek konfirmáljátok, vagy javítsatok ki. Az egyik az lehet, hogy a tévé támogat valami truesync frekvenciaváltást és az átmenet ergo láthatatlan. A másik, hogy mivel a tévé 120 herczes, ami a 24 hz szorzója, nincs szüksége váltáshpoz. A furcsa az, hogy az S-youtube appban ha a videó tegyük fel 30-24 stb herces a pana átállt, viszont az sonynál azt írja ki, hogy a tévé nem támogatja ezt a funkciót. Ötletek? Továbbá. Frissítettem az androidot a legutolsó verzióra. Használható, de néha eléggé elfárad, laggol. Volt egy eset amikor kb 15-20 mp múlva kezdte állítani a hangot. A xiaomi boxhoz képest nagyon lusta, azon minden instant, akadozás nélkül megy. Erre tippek?

Új hozzászólás Aktív témák