Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atirag

    őstag

    Na ma végül vettem egy 8577-et 65-ös méretben. Pedig nem akartam androidot. Persze most sem rajongok érte. Maga a tv sztem teljesen vállalható ha mindent egyben nézek. Főleg ennyi idő után. Elég nehéz manapság tv-t venni főleg ha olvagatunk is utána mi lenne a jó. Mert egyre inkább nem veszünk semmit.
    A képe sztem nagyon szép: Ami meglepett kicsit,hogy az sd adások is nagyon jók. (persze van jobb és rosszabb)
    Eddig ips paneles tv-m volt eddig és ahhoz képest valóban sokkal szebb a kép a jobb fekete miatt is.
    Az android olyan amilyen. Jelen állapotban határon van a sebesség. Kivétel a hangosítás mert az valamiért nagyon lassú.
    Viszont pozitivum,hogy minden egyből működött. A media lejatszó megtalálta egyből a forrást. Egy apple tv-t használok amit egyből tudott vezérelni teljes egszében. A távírányító a múltból jön😊
    Lg volt előtte és nagyon megszoktam,hogy egyrészt nem kell a tv felé irányítsam a távot és a mozgásos technologiával nagyon kényelmes is.
    Felhősödés van- Hol jobban hol kevésbé. Bár nem olyan durván mint ahogyan valamelyik topikban egy képet láttam. Ha egy filmet nézek és nem egy sötét képet akkor abszolút nem zavaró.
    Kicsit még tesztelem mert a media marktban van ugye 60 nap míg visszavihetem:)

Új hozzászólás Aktív témák