Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz TCr #40293 üzenetére

    Nagyon jol osszefoglaltad. :R
    Pontosan igy erzem es nagyobb es jobb kellene,h meglegyen az a "huba.meg" ami ennel mar +volt. (Mert most ugy jarnek ismet,mint anno mikor kezdesnek vettem egy 42"828b-t es annal meg nem volt meg ,mert 40-rol csak 42-re valtottam es hiaba volt jobb,mint a regi samu a merete maradt szinte ugyan az igy nem volt meg az erzes......ezert is vettem az 50" mikor jo arban lett egy elbaxot akcioban az euronics-ben,de kiadtak)
    Nah szoval tv vasarlas kilove.
    Inkabb lehet benevezek majd juni8-tol egy pro-ra ha esetleg beakciozzak 100ra a days of play keretein belul mert amugy igen,jatszom,de a hdr spec nem erdekel es a 4k-ra meg istenigazabol keves a pro es johetne a ps5......ezert sem valtottam meg idaig sem tv-t sem gepet es vartam a ps5 bejelentest.Amit annyiban lezartak ,h 2021 marc vegere tervezik a ps4 kifutasi idejet....szval nem hoznak ezek nekem uj gepet 2019ben.... a pro meg fhd-nel a bf1/v nel azert csak hozna picit a konyhara a sima ps4-el szemben.Igy lehet ez lenne inkabb a jobb vetel,de ezt sem kapkodom azert el es lehet kitart a mostani tv/ps paros meg egy db-ig igy ahogy van. :B

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák