Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Gsx-rr #37020 üzenetére

    Mindenki maga dönti el, hogy megéri-e lecserélni vagy sem, sokat gondolkodtam, hogy cseréljem, ne cseréljem, utolsó szériás legjobb FHD tv a mai igényeknek tökéletesen megfelel. Simán megvehettem volna az XE85-t, de minek, jövőre még jobb tv-k lesznek, és így tovább, inkább várok 1-2 évet és OLED-re cserélem, nem bohóckodok a "felhőkkel", örülök, hogy most egy kiváló LCD-m van, ráadásul egyelőre nem foglalkozom a 4K-val, mert nagyon helyigényes és a régi, filmjeimet nem fogom kukázni, tehát 95%-ban FHD-t néznék és az 5% az ami magasabb felbontású lenne. Hasonló a helyzet az Apple TV 4K-val, azon is gondolkodtam, hogy megvegyem-e vagy sem, meghírdettem a sima 4-est, de rájöttem, hogy nincs sok értelme, a játékok még nem támogatják a 4K-t, a Google még nem engedélyezte a 4K-t a YT-on és még sorolhatnám, tehát az eladását nem erőltetem, persze prociban nagyon erős, tehát jó lenne, de…
    Szóval számomra nem akkora érvágás, hogy csak FHD-t nézek, nyilván ha elkap a gépszíj és nagyobbat szeretnék akkor nincs más, már 4K-t tudok venni.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák