Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pgabor79

    aktív tag

    válasz MAQ12 #22010 üzenetére

    Kösz mindenkinek a gratulációt!

    Hmm... Nagyon gáz az SD adás! Ugye azt olvasni mindenhol, hogy ajánlott kikapcsolni minden képjavító funkciót.. Na most, ha kikapcsolom ezeket akkor teljesen nézhetetlen az SD adás! :W Azt viszont még elképzelhető(?) hogy az egyes bemeneteken más kép beállításokat lehet alkalmazni... Meg kell még néznem ezt.... Így az egyik HDMI bemenetre, amin a téhóm Set-top-box lóg, beállítanám a képjavítókat, a többi bemenetre pedig nem! Ha ez menne, szuper lenne. Este próba...
    Az a baj, hogy lakhelyemen egyelőre nincs alternatívája A T-s IP-tv-nek. Egyébként szeretném én az IP-tv-t a box kényelmi funkcióival, de a lényeg: a képminőség, az egy FOS! Főleg most, 50"-on! Előfizettem a családi csomag mellé +3 vagy 400 Ft-ért néhány HD csatornára, de igazából azokat sem látom sokkal jobbnak! Nem tudom ez másnál hogy van...
    Tegnap este még belepislantottam az Avatar BD50-es verziójába... Lenyűgöző. Néztem néhány Youtube-os 1080p-s, 4K-s demonstrációs anyagot is, azok is gyönyörűek. :Y
    3D annyira nem mozgat, de lehet hogy mégiscsak beszerzek 2 samu szemüveget hozzá. Az volt itt az olcsó, ajánlott kukker a Sony-hoz ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák