Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz blakey #18220 üzenetére

    Erre gondolsz, hogy jó lenne helyette?:
    PANASONIC TX-40CS630E 3D Smart LED televízió (5 év garancia)
    [link]
    Itt egy teszt:
    http://www.digitalversus.com/tv-television/panasonic-tx-40cs630e-p26729/test.html [link]

    Clouding-ra ez is 3/5-öt kapott csak, sajnos nem fényképezték le, hogy hogy néz ki, csak valami hőkamerával (ez biztos érdekes nekik, de nekem kevésbé J-)... Viszont azt is írták, hogy nem találtak rajta semmi kifogásolni valót. Itt látok némi ellentmondást. :)

    Ez a TV szerinted biztosan jól tudja a következőek mindegyikét?:
    - Judder-free 24p
    - Judder-free 24p via 60p
    - Judder-free 24p via 60i
    - Motion Interpolation (30 fps)
    - Motion Interpolation (60 fps)
    (Ha másban nem is, abban jók a Sony TV-k, hogy ezeket mind stabilan tudják.)

    A review ezt írja:
    "Motion compensation, baptised Intelligent Frame Creation, is still included. Artefacts are minimal, even when this option is set to max, and the added smoothness does no end of good to 24 fps sources. We'd recommend setting it to medium to get a smooth picture, and without soap-opera effect. If this effect doesn't really both you, then set the Intelligent Frame Creation to maximum; Panasonic's algorithms do a brilliant job. It's worth noting that the motion compensation system also adds BFI, which helps reduce judder. It's just a shame that these two features can't be controlled separately."
    Ami alapján a mozgáskezelés teljesen okés, de ki tudja tesztelték-e az összes módon vagy esetleg csak 24p-vel...

    (A Samsung TV-k pl. egyáltalán nem tudják a 24p via 60p-t és 24p via 60i-t, de vannak UHD modelljei, melyek még a legegyszerűbb 24p-t sem tudják!)

    Ezt a TV-t nézegettem már egyébként, a biztosan jó MotionFlow miatt vettem végül a W809C-t.
    Persze azt nem gondoltam, hogy mögötte a panel meg a gyakorlatban valójában lassú...

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák