Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Más!
    Látom nem leszek jóba a SONY-val olyan tekintetben, hogy tök csupaszon nem használható... nemtudom lerakni az asztalra a formája miatt... mivel ugyebár lekerekített az alja, így eldőlne tök csupaszon...
    Állvány menet meg csak a vízálló tokon van! :'(
    (erre mondtam, hogy tökjó lenne, ha gyárilag lenne az alján egy menet)

    Így próbálok keresni "nyitott csavaros tokot" &/vagy "nyitott tokot"

    SONY honlapján tök jó kínálat van... de csak eredeti darabok! Ami rohadt drága.. nem igazán vannak "utángyártott tartozékok", mint a GoPro esetén... (ebay és aliexpress áttúrva)

    http://www.sony.hu/electronics/action-cam/t/action-cam-tartozekok/rogzito-tartozekok

    Sony BLT-HB1 Fejpánt (ezt 7-8E Ft-os "előrendeléses áron találtam csak... azaz mégcsak raktáron sincs)

    Esetleg akkor ez a nyerő megoldás!?
    VCT-GM1 univerzális fejpántkészlet

    (de nem... ez esem jó, mivel ez is csak a vízálló tokal használható... pont az lenne a lényeg, hogy a tok nélkül hogy tudom használni)

    Ezekszerint csak a "AKA-SF1" fajta lenne jó... de az sem biztos.. mert ha az aljára nem tudom rakni a "csavaros részt" akkor sehol sem vagyok vele...

    /szerk
    Asszem megvan a megoldás... vagyis jobb ötletem nincs... de ha valaki talál - szóljon...
    Van ilyen "pók tripod"-om, melynek a lábai hajlíthatóak... bár ez is kompromisszumos megoldás így!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák