Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    sziasztok! lenne egy-par kerdesem:
    Namost mint adataimnal lehet latni a gepembe egy ASUS M2N-E lap, 2*1GB/800 Corsair XMS2 DDR2 memo es ezekhez egy AMD A64 3800+ Orleans HT proci fog csatlakozni.. namost most meg ugy tudom nem igazan van jo huto erre a procira, igy a kerdes: az alap gyari hutojevel milyen meleg lesz? esetleg ha picit megrantanam 2400Mhz-rol 2600-ra mar tul meleg lenne neki?(kb 4100+) a masik hogy ez nem hatalmas tuning ,ennyit majd birnia kene a procinak, igaz? namost ha tuningra adom majd a fejem, azt is jo lenne megtudni ezeknel hogy is van ez.. ugyebar a athlonxpnel volt egy FSB (ami jobb esetben szinkronban ment a RAMmal) es egy szorzo, es ezeket kellett piszkalni.. (pl 11x200) viszont ezeknel nem tudom hogy is van ez, mivel a memoria 800as.. ez is ugyan ugy 200al szamol, vagyis az FSB az 1/4-ede mint a memoria frekije, vagy 800al, esetleg 400al kell szamolni?(pl 3x800, esetleg 6x400) nem igazan vagyok otthon a temaban, igy jo lenne egy kis segitseg :R (FSBt es a memoriat nem akarom piszkalni, hanem szorzo allitassal akarnam a tuningot!)

Új hozzászólás Aktív témák