Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alien_

    őstag

    válasz slayer006 #1500 üzenetére

    1. Low lvl törökök, "10k plssssss"
    2. Veled egyszintű török ott KS-el (kill steal), ahol nem szégyenli, marad az erősebb kutya ba...rátkozik elv, rászállsz, és akkor ha erősebb vagy, nem hagysz neki killt, egy idő után elkullog, nagy anyázásoik közepette.
    3. Egyszerűen sz@rnak mindenki másra, a játék etikai / erkölcsi szabályait abszólút semmibe veszik, hazudnak, lopnak, csalnak többségben.

    Nálam mindenki, nemtől, fajtól, vallási beállítottságtól függetlenül 0-ról indul, és az első benyomás alapján nem ítélek meg/el mást, egyénekként kezelem az embereket, tulajdonságaikkal együtt, de bazz, amikor 100-ból 99 török parasztul viselkedik, nem tudnak angolul, teljesen inkorrektek, stb stb stb...
    A RedSea legerősebb Union-jában voltunk, ahol egy New Order nevű, full török guild-el voltunk együtt (egyébként a server egyik legerősebb guildje), és pl csomó konfliktus volt, hogy simán levadásztak minket a (török) szövetségeseink, a vezető meg nem foglalkozott vele, rengeteg ilyen volt... Rohadt sokan vannak minden serveren, többségben botolnak.

    Én pl hónapokig voltam egy román guildben, egy tök jó fej csaj volt a guild master, velük nem volt semmi bajom, pedig tudtam több tagról, hogy fenttartásokkal kezel magyarságom miatt, de senkivel nem volt konfliktus, üzletben is korrektek voltak végig...

    Ebből még hosszabb coming out is lehetne, csak annyit tudok mondani: Fedezd fel, éld át ;)

    Swarm is coming.

Új hozzászólás Aktív témák