Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci??

    senior tag

    válasz Hedge #335 üzenetére

    hi!
    oxy! azt modom proba szekerce! :) megértem hogy ne szedd szét a gépet hisz ha garis akkor ugrik a jótállás! akkor tom ajjánlani a következőt floppy kilőve!
    adok egy linket kattrá! a háromnegyedéig húzd le! és ott foglalkoznak ezzel a témával!
    Ennek az (oldalnak) cikknek röviden annyi a lényege hogy készithetsz magadnak 1 olyan xp cd-t amiben a satafáljok már megtalálhatóak és nem kell floppyzagtnod! ajjálom hogy nagyon alaposan olvasd el amiket irákálank róla a dolog müxik nekem sikerült!
    ime a link: http://winportal.net/support.html#support_11
    és ezt a cikket is olvasd el ott az oldalon:Windows telepítése SATA-merevlemezre - telepítőbe integrált meghajtók
    remélem segiteni tudtam ezekkel az infokkal! :U bye:shitty

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    "Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

  • Joci??

    senior tag

    válasz Hedge #335 üzenetére

    ööö bocsi!!! nem olvastalak el végig! igen amit irál helyes de amit az alaplaphozz kaptál cd-t arról nem ajjánlom hogy kimásolgasd és betegyed az xpcd fáljai közzé!!!amit adtam oldalt arról készitsd inkább!ez biztos mégegyszer mondom nekem sikerült müxik!!!
    öö a sp2 1 nagy rakat x.r már bocsi de nem ajjánlom senkinek én azt mondom hogy inkább az sp1-et használd arról készits új lemezt! nekem az sem oldotta meg a problémát (sp2) az sem tartalmazza még! legalábbis nekem nem ment!

    [Szerkesztve]

    "Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

Új hozzászólás Aktív témák