Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popp

    tag

    válasz mr_ricsi #491 üzenetére

    Abit honlaprol töltöttem sata drivert: Silicon Image SiI 3112 SATARaid Controller OS Driver .
    Felmásoltam egy floppyra. és xp cdröl bootolok, nyomom az F6-ot, kivalasztom az floppy driveot, és kiirja h beölti a sil3112-t... majd létrehozok egy particiot az xpnek, és következne a telepitöfileok masolasa a hdd-re (cd-röl?!+floppy??!). Ám ekkor nemtudja felmásolni a sata controllerhez szükséges fileokat ( pont azokat amik a floppyn vannak). Persze ha skippelem ezeket, utána az xptelepitö fileokat felmásolja, de újraindulás utan ( amikor kezdödne a tényleges xp telepites) a már fentebb emlitett hibaüzenettel elszáll...
    Nem tudom mit tehetnék, hogy felmásolja a sata controller fájlait... Már arra is gondoltam, hogy csinálok egy olyan xp telepitö cd-t, amin fennlesz alapból a alaplapi sata vezerlö driver, hátha igy müködne... nemtom van e vmi egyszerübb megoldás

    "A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

Új hozzászólás Aktív témák