Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Sirandrish #803 üzenetére

    Amennyiben a sata kábel rosszm, nem feltétlenül jelenti, hogy nem látja a gép a vinyót. Sebességcsökkenés, ismeretlen eredetű fagyások, és korábban nem tapasztalt jelenségek is lehetnek a jelei... :U

    Nem olvastam végig minden hozzászólásod, amit írtál, de pl. nincs vmelyik haverodnál hasonló hardverkörnyezet? Elegendő lenne pl. alaplap chipkészlet egyezősége, valamint videókártyánál, hogy nvidia, vagy ati legyen, a többi igazából nem annyira fontos.

    Szóval ott ki lehetne próbálni, és akár felrakni rá az xp-t, aztán hazavinni, és otthon elindítani.

    Nekem pl. (én is meglepődtem eléggé) kétszer váltottam teljes cuccot gépben, vinyó maradt egyedül (nforce2-nforce3-nforce4, plussz proci és vga csere - bár vganál maradt nvidia mindíg). Meg fogsz lepődni, mindegyik alkalommal próbaképp elindítottam a korábbi telepített rendszert, és TÖKÉLETESEN MŰKÖDÖTT!. Most az utolsó cserénél (nforce3-nforce4) kb. egy hónapig használtam úgy, hogy a telepített driverekhez hozzá sem nyúltam, és nem volt gond vele. Asszem ez vinnyóznál elég ritka jelenség, de érdemes lenne ezt is kipróbálni, hátha működik!

Új hozzászólás Aktív témák